Veletrh pracovních příležitostí Job Fair FIT 2018

Chtěl bys praxi v oboru, který studuješ? Myslíš, že je na čase zajímat se o svou budoucnost? Co takhle naplánovat si výlet a rozšířit si svoje obzory o firemním prostředí ČR a třeba právě tady navázat spolupráci a získat ke studiu praxi?6. listopadu 2018 se v Brně koná veletrh pracovních příležitostí Job Fair FIT pro všechny studenty a absolventy IT oborů. Podívej se, jaký úspěch měly předchozí ročníky a které společnosti se na veletrhu představili. Vyraz s kámoši na ten letošní do centra Semillaso v Brně a nechte se překvapit, které společnosti vás tam osloví tento rok!Využij možnosti dostupné komunikace s představiteli předních firem a vyzkoušej si technické vymoženosti společností!

Vstup je zdarma a rozhodně nemáš co ztratit!

Více na: http://www.alfafairs.cz/veletrhy/job-fair-fit-6112018


__________________________________________________________________________________________________

Job Opportunity Fair JOB FAIR FIT 2018

Would you like to work in your branch of study? Do you think it is a time to be interested in your future? What about planning a trip to Moravia to broaden one’s horizons about the Czech corporate environment and perhabs enter into the cooperation and gain a practise?

6th of November 2018 in Brno take place job opportunities fair Job Fair FIT for all students and school leavers of IT branch. Look at the success of the previous years and the companies introduced in the fair. Take a friends to Semillaso centre in Brno and be surprised by which companies will captivate you this year!

Use the possibility of affordable communication with leading companies representative and have a try at their technical conveniences.

FREE admission and you have nothing to lose!

More: http://www.alfafairs.cz/veletrhy/job-fair-fit-6112018