Další hackathon v Praze! Tentokrát CEEHACKS Smart Health Hackathon Praha 2018, který se koná od 26. do 28. října a je zcela zdarma! Vytvořte  tříčlenný tým, vezměte notebook a soutěžte o 100.000 Kč!

Smart Health Hackathon je 48 hodinová nonstop událost, kde Váš tým dostane za úkol vytvořit novou technologickou myšlenku v oblasti zdravotní péče. Tak podpořte budoucnost nemocnic, pomáhejte programováním!

Na výběr bude z osmi tématických výzev. Dostatek jídla a pití na akci je samozřejmostí. A co dalšího Vás na hackathonu čeká?

Čtěte více a registrujte se zde.

________________________________________________________________________________________________________________

Another hackathon in Prague! This time CEEHACKS Smart Health Hackathon Prague 2018 taking place 26-28 October and it is completely free! Make a three-member team, take a laptop and compete for 100.000 CZK!

A hackathon is a focused 48hours nonstop event where you and a small team get to build some new tech idea in healthcare. So support future of hospitals, help via programming!

There are eight thematic challenges to choose from. What else besides that and the plenty of food and drinks is waiting for you during hackathon?

Visit website and register here.